بیست و هفت سال از روزی که رابرت دنیرو از جین رزنتال خواست لس آنجلس و جایگاه کاری خود به عنوان یکی از مدیران اجرایی شرکت دیزنی را رها کند و بیاید با او کار کند، گذشته است.

هنرآنلاین: بیست و هفت سال از روزی که رابرت دنیرو از جین رزنتال خواست لس آنجلس و جایگاه کاری خود به عنوان یکی از مدیران اجرایی شرکت دیزنی را رها کند و بیاید با او کار کند، گذشته است.

«می‌خواهی چه کار کنی؟ تا آخر عمرت می‌خواهی مدیر یک شرکت باشی؟» رابرت دنیرو این حرف را در اولین دیدار خود با جین رزنتال که با هماهنگی مارتین اسکورسیزی سر صحنه فیلم "فرار در نیمه‌شب" انجام شد، به او گفت. از آن زمان تاکنون دنیرو و رزنتال یک رابطه کاری قوی دارند.

تنها یک دیوار بین اتاق‌های آنها در بالاترین طبقه ساختمان هشت طبقه مرکز فیلم ترایبکا در نیویورک فاصله است. (هاروی واینستین در طبقه سوم کار می‌کند و استیون اسپیلبرگ طبقه چهارم را اجاره کرده است.)

محل کار دنیرو – که مملو از یادگاری‌های حدود پنج دهه حضور در دنیای سینماست – جایی است که او در آن تماس‌های کاری می‌گیرد.

با دفتر کار رابرت دنیرو آشنا شوید!

دنیرو در حضور رزنتال، به شوخی از دست و پنجه نرم کردن با اینترنت می‌گوید: واقعا کاری به وبسایت‌ها ندارم، مگر نیویورک تایمز که یکشنبه‌ها آن را می‌بینم.

رزنتال 58 ساله در ادامه می‌گوید: او لینک وبسایت‌ها را برایم می‌فرستد و ازم می‌پرسد، این را چطور باز کنم؟

رزنتال در دفتر کاری خود مجموعه ترایبکا را اداره می‌کند که جشنواره فیلم ترایبکا تنها یکی از فعالیت‌های آن است. این جشنواره در سال 2002 پس از حملات 11 سپتامبر، برای کمک به اقتصاد منهتن راه‌اندازی شد. جشنواره ترایبکا در 14 سال گذشته حدود پنج میلیون بازدیدکننده داشته و بیش از 900 میلیون دلار درآمدزایی کرده است.

با دفتر کار رابرت دنیرو آشنا شوید!

این دوره جشنواره ترایبکا 15 تا 26 آوریل (26 فروردین تا 6 اردیبهشت) برگزار می‌شود. مستند "زنده از نیویورک!" درباره تاثیر فرهنگی و سیاسی برنامه تلویزیونی "ستردی نایت لایو / زنده شنبه شب‌ها" (SNL)، فیلم افتتاحیه جشنواره است. در عین حال، به مناسبت بیست و پنجمین سال نمایش فیلم "رفقای خوب" (1990) به کارگردانی اسکورسیزی با بازی دنیرو، یک نسخه جدید از این فیلم به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره ترایبکا انتخاب شده است.

جشنواره ترایبکا با روبرو شدن با چالش‌های جدید و کندوکاو در تازه‌ترین تجربه‌ها در حوزه تکنولوژی و داستان‌گویی، ماموریت آغازین خود را با موفقیت انجام داده است. مجموعه "گفت‌وگو با کارگردان" جشنواره چهره‌های مطرحی چون جرج لوکاس، کریستوفر نولان، بنت میلر، براد برد و کری فوکوناگا را جلب کرده و جدا از اینکه امسال 101 فیلم بلند داستانی در ترایبکا روی پرده می‌رود، از چهره‌های نمادین فرهنگ پاپ چون فرانک سیناترا نیز تجلیل خواهد شد.

با دفتر کار رابرت دنیرو آشنا شوید!

رزنتال این روزها کاملا درگیر شرکت "ترایبکا پروداکشنز" هم هست. از فیلم‌های تولید این شرکت در سال‌های گذشته می‌توان به مجموعه کمدی "ملاقات با والدین"، فیلم‌های "این را تحلیل کن" و "آن را تحلیل کن" و اخیرا فیلم "شبان خوب" اشاره کرد که دنیرو در تولید تمام آنها نقش داشته است. "ترایبکا پروداکشنز" این روزها پا به حوزه تلویزیون گذاشته آوا دوورنی کارگردان فیلم "سلما" اپیزود اول سریال "برای عدالت" را برای شرکت کارگردانی کرده است.

البته دنیرو 71 ساله خود را در دفترش کارش زندانی نمی‌کند و تعدادی از قرارهای کاری را در رستوران‌های بی‌شمار خود می‌گذارد.

هرچند دنیرو یک امپراتوری جهانی دارد، اما خودش می‌گوید هیچ جا برایش نیویورک سیتی نمی‌شود. "زندگی خیابانی در نیویورک را دوست دارم. فصل‌ها را هم دوست دارم، هرچند بعضی وقت‌ها ناراحت‌کننده هستند."
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه