مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری. حادثه ای که برای بازیگر معروف سینما و تلوزیون روی داد. به گزارش ایران ناز: مهین علی پور مدیر روابط عمومی اورژانس کشور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، در خصوص جزئیات حادثه دیدگی باران کوثری اظهار کرد: بامداد امروز و در ساعت 4 صبح در پی تماس با اورژانس، اطلاع یافتیم باران کوثری بازیگر سینما دچار سانحه تصادف شده است. وی در ادامه با بیان این مطلب که سانحه یاد شده در شهرک آتی ساز به وقوع پیوسته، افزود: باران کوثری به همراه دو سرنشین دیگر دچار آسیب دیدگی شدند ...

حادثه ای عجیب برای باران کوثری

مجموعه : اخبار سینما ، فرهنگی و هنری
حادثه ای عجیب برای باران کوثری

حادثه ای که برای بازیگر معروف سینما و تلوزیون روی داد.

 

به گزارش ایران ناز: مهین علی پور مدیر روابط عمومی اورژانس کشور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران، در خصوص جزئیات حادثه دیدگی باران کوثری اظهار کرد: بامداد امروز و در ساعت 4 صبح در پی تماس با اورژانس، اطلاع یافتیم باران کوثری بازیگر سینما دچار سانحه تصادف شده است.

 

وی در ادامه با بیان این مطلب که سانحه یاد شده در شهرک آتی ساز به وقوع پیوسته، افزود: باران کوثری به همراه دو سرنشین دیگر دچار آسیب دیدگی شدند.

علی پور تصریح کرد: نیروهای اورژانس حادثه دیدگان را به بیمارستان دی منتقل کردند و در حال حاضر باران کوثری دچار تروماشده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه