زندگینامه آنخل دی ماریا هافبک تیم منچستر یونایتد

زندگینامه آنخل دی ماریا هافبک تیم منچستر یونایتد

مجموعه : بیوگرافی بازیگران خارجی
زندگینامه آنخل دی ماریا هافبک تیم منچستر یونایتد

هافبک جدید منچستریونایتد با انتقاد بسیار تند از مسئولان تیم رئال مادرید آنها را دروغگو خواند و ابراز امیدواری کرد بتواند با منچستر افتخارات زیادی کسب کند.

“دی ماریا” و “خورخلینا کاردوسو” در سال ۲۰۱۱ ازدواج کردند که حاصل آن یک فرزند دختر است،:

او متولد ۱۴ فوریه ۱۹۸۸ در آرژانتین است و به عنوان بازیکن تاکنون در تیمهای رزاریو سنترال، بنفیکا، رئال مادرید، بازی کرده است. در سال ۲۰۰۱ در حالی که تنها ۱۳ سال داشت به تیم نوجوانان روساریو سنترال پیوست و بعد از ۴ فصل حضور در این تیم در سال ۲۰۰۵ اولین بازی خود را انجام داد.

بازی های درخشان دی ماریا در لیگ آرژانتین مورد توجه چند باشگاه از جمله روبین کازان روسیه قرار گرفت که این انتقال تا پای نهایی شدن پیش رفت ولی به دلایلی نا تمام ماند.

دی ماریا در ژوئیه ۲۰۰۷ به بنفیکا پیوست و به مدت سه سال در این تیم ماند و بازی های زیبایی را به نمایش گذاشت و همچنین زیبا ترین گل لیگ پرتغال را دی ماریا از فاصله ۳۰ یاردی (۲۷ متر) به ثمر رساند و مورد توجه باشگاه های مطرح اروپایی اینتر میلان، منچستر یونایتد و رئال مادرید قرار گرفت و در ژوئیه ۲۰۱۰ با قراردادی ۶ ساله به ارزش ۲۵ میلیون یورو به رئال مادرید پیوست.

و به تازگی با قرارداد پنج ساله به شیاطین سرخ لندن ملحق شده است او از تکنیک و سرعت و جنگندگی بالایی برخوردار است.

دختر دی ماریا در جشن قهرمانی رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو زندگی خصوصی آنخل دی ماریا +تصاویر

خوشحالی فن خال از پیوستن دی ماریا به منچستر: لوئیز فن خال بعد از شکستن رکورد نقل و انتقالات انگلیس می گوید :” انخل یک هافبک در کلاس جهانی است که هیچ شکی در استعداد بینظیرش وجود ندارد .

او بشدت سریع است و با پای چپ تاثیر گذارش ترس را به دل بهترین مدافعان دنیا می اندازد . دریبل زنی اش و توانایی اش در شکست دادن بازیکنان حریف کاملا تما��ایی است . یک خرید عالی برای ما است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه