ما در اینجا نام تعدادی از عطرهایی که ستاره ها استفاده می کند را برایتان آورده ایم.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها- ترجمه از پردیس بختیاری: شاید درباره غذاهایی که مشاهیر می خورند، لباسی که می پوشند یا مسافرت هایی که می روند، اطلاعاتی داشته باشید اما آیا در مورد عطر مورد علاقه شان هم چیزی می دانید؟ ما در اینجا نام تعدادی از عطرهایی که ستاره ها استفاده می کند را برایتان آورده ایم.

1.    میندی کالینگ

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

میندی کالینگ، درباره عطر مورد علاقه خود در مصاحبه ای که با سایت Byrdie.com  داشت، چنین گفت: «من عاشق عطر استلا مک کارتی - Stella McCartney هستم چون عطر مورد علاقه مادرم بود.»


2.    ریتا اورا

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

ریتا اورا درباره عطری که جدیدا از آن استفاده می کند، می گوید: «عطر مورد علاقه من شنل چنس - ‬‎Chanel Chance است. من تا سر حد مرگ عاشق این عطر هستم.»


3.    دیانا آگرون

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

دیانا آگرون در توصیف عطر مورد علاقه اش که هانی موری مجیک مون (Hanae Mori Magic Moon)نام دارد، می گوید: «این عطر زنانه و خنک است اما خیلی گرم نیست.»


4.    راشیدا جونز

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

راشیدا جونز در مصاحبه اش به مجله آلور (Alllure) در مورد عطر مورد علاقه اش چنین گفت: «میدنایت ارکید (Midnight Orchid) عطری است که من از آن استفاده می کنم. این عطر بوی گل و وانیل می دهد و برای مصرف روزانه بسیار مناسب و شادی آور است.


5.    آماندا سیفرید

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

این بازیگر دوست دارد چیزهای جدید را امتحان کند. از طرفی او عاشق سبک کلاسیک است. «من اخیرا به عطری که سالها قبل از آن استفاده می کردم، بولگاری گرین تی (Bvlgari Green Tea) علاقمند شدم.»


6.    کورتنی کارداشیان

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

کورتنی کارداشیان عطرهای مخصوص خودش را دارد. «من دوست دارم که عطرهایم را فصل به فصل تغییر دهم. در پاییز و زمستان از مایکل کورس (Michael Kors) استفاده می کنم اما در بهار و تابستان جیواگو (Jivago 24K) را ترجیح می دهم. »


7.    جولیان هاگ

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

عطر جولیان هاگ، گوچی فلورا (Gucci Flora) است . او می گوید: « این عطر بویی زنانه دارد و با پوست صورتم بسیار سازگار است.»


8.    بلیک لیولی

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

 بازیگر سریال دختران خبرچین (Gossip Girl ) از عطر مورد علاقه خود این گونه می گوید: «باربری بیت(Burberry The Beat) بویی خنک، شاداب و بسیار تاثیرگذار دارد.»


9.    اما استون

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

ما هم دوست داریم راز جذابیت اما استون را بدانیم. خب شاید پیشنهاد عطر او برای ما تا حدودی کارساز باشد. «من عطر شنل گاردنیا (Chanel Gardénia) را به بالشم می زنم زیرا بویی آشنا دارد که مرا به خواب می برد.»


10.    وانسا هادجن

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

وانسا هادجن در وب سایت اختصاصی خود در مورد عطر مورد علاقه اش نوشته: «آکوالینا پینک شوگر ( Aqualina Pink Sugar) بویی شیرین شبیه پشمک دارد.»


11.    لی مایکل

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

شبیه بسیاری از ستاره های دیگر، لی مایکل نیز به جای عطر از لوسیون بدن آودا بادی چاکرا (Aveda Body Chakra) استفاده می کند که از نظر او جذاب ترین بو را دارد.


12.    کیتی پری

عطرهای محبوب مشاهیر کدامند؟

اگر چه این خواننده مشهور مجموعه عطرهای خودش را دارد، اما همچنان از یکی از برندهای قدیمی استفاده می کند: «عطر تیری موگلر (Thierry Mugler) را دوست دارم چون به گروه سنی خاصی تعلق ندارد. من می توانم آن را هم حالا در سن 25 سالگی و هم 65 سالگی استفاده کنم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه