سرشناس ترین طراح لباس زیر زنانه + عکس

سرشناس ترین طراح لباس زیر زنانه ، را برای شما عزیزان و کاربران محترم مجله دلگرم قرار داده ایم , با مجله دلگرم همراه باشید.

 

سرشناس ترین طراح لباس زیر زنانه

 

 

سرشناس ترین طراح لباس زیر زنانه

 

جانیه کینر زنی است که معروفترین طراح لباس زیر زنانه در دنیا میباشد. او 5 سال گذشته را در خدمت بزرگترین کمپانی سازنده و طراح لباس زیر زنانه "ویکتوریا سکرت" بوده است.
 
 این زن 50 ساله اخیرا به عنوان مدیر کمپانی بزرگ "ام اند اس" که بزرگترین کارخانه تولید لباس زیر است انتخاب شده است. او زندگی پر فراز و نشیبی داشته است و در دهه 80 و 90 میلادی تیتر اول رسانه ها بوده است.
 
 

جانیه در سال 2005 در حالیکه یک زن 44 ساله متاهل بوده است رابطه نامشروعی با اندرو مورتون نویسنده بیوگرافی پرنس دایانا برقرار میکند و اگرچه این رابطه تنها چند ماه طول کشید اما باعث جدایی او از همسرش بعد از 18 سال زندگی مشترک شد. او از ازدواج خود سه فرزند دارد که حاصل انجام عمل "آی وی اف" هستند.
 
 
سرشناس ترین طراح لباس زیر زنانه
 
آنها سه دختر سه قلو میباشند. وی از سال 2006 تا کنون به صورت مجرد زندگی میکند و در حال حاضر کارمند همسر سابق خود میباشد. جانیه با شروع کارش برای "ویکتوریا سکرت" هر روز به موفقیتهای بیشتری دست یافت .همسر او همواره تاکید میکند که او بهترین دوست وی است و همیشه از کنار او بودن لذت برده است.
 
 
 
 
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه