لئوناردو دی کاپریو، از هنرپیشه‌های سرشناس سینما، یکی از اعضای فعال باشگاه سلفی بازان هالیوود به شمار می‌رود که در این گفتار، مروری می‌کنیم بر زندگی هنری آقای دی کاپریو، از قاب سلفی.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها: گرگ وال استریت از قاب سلفی! عنوان گفتار امروز سرویس چهره‌های پرتال برترین‌ها می‌باشد که به سراغ لئوناردو دی کاپریو، مرد ناکام جایزه اسکار رفته و نگاهی داشته به دی کاپریو، از قاب سلفی! با ما همراه باشید.

 سلفی‌های گرگ وال استریت!

دی کاپریو چهل ساله، فیلم‌های مطرح بسیاری بازی کرده که همه را به یاد کیت وینسلت در فیلم تایتانیک می‌اندازد. فیلمی که سبب شد تا حضور این هنرپیشه آمریکایی و انگلیسی، در فیلم‌های دیگر نیز تکرار شود. لئوناردو دی کاپریو که امروزه خیلی‌ها وی را با هنرمندی قابل تحسینش در فیلم گرگ وال استریت (Wolf of Wall Street) ساخته اسطوره سینما، مارتین اسکورسیزی در سال 2013 می‌شناسند، یکی از فعال‌ترین سلبریتی های چند سال اخیر در عرصه سلفی بازی به شمار می‌رود.
 
سلفی‌های گرگ وال استریت!
(گرگ وال استریت)

 دی کاپریو، علاقه زیادی به مادرش داد، برای همین، برخی از رسانه‌ها علاوه بر عنوان گرگ وال استریت، به ایشان "پسر مامان" mama's boy leo می گویند! پسر مامان، این روزها به فعالیت‌های بشردوستانه روی آورده و تلاش می‌کند تا بخشی از ثروت و دوستانش را در عرصه محیط زیست و توسعه بهداشت در آفریقا خرج کند. ایشان را در اینستاگرام به نشانی /instagram.com/leonardodicaprio دنبال کنید.

 سلفی‌های گرگ وال استریت!
(پسر مامان و مادرش)

سلفی‌های گرگ وال استریت!
(سلفی دی کاپریو بر روی سن مراسم اکران فیلمی در ژاپن)

سلفی‌های گرگ وال استریت! 
(سلفی دی کاپریو با بردلی کوپر خندان)

 سلفی‌های گرگ وال استریت!
(سلفی دست جمعی در مراسمی در ژاپن)

 سلفی‌های گرگ وال ا��تریت!
(سلفی دی کاپریو با دوربین شخصی در فرانسه)

 سلفی‌های گرگ وال استریت!
(سلفی دی کاپریو با اپل 5S در کالیفرنیا- آوریل 2014)

 سلفی‌های گرگ وال استریت!
(سلفی لئوناردو (پسر مامان) با مادر و پدرش)
در جریان تماشای مسابقه فوتبال بین اندرلخت بلژیک و پاری سن ژرمن

سرویس چهره‌های برترین‌ها، در طول ماه، مطالب مختلفی از سلبریتی های هالیوودی، از جمله دی کاپریو در فضای مجازی منتشر می‌کند.

همواره با سرویس چهره‌ها، یک گام به دنیای دیجیتالی سلبریتی ها نزدیک تر شوید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه