بیل کلینتون رییس جمهور جنجالی سابق ایالات متحده، امروزه همانند بیل گیتس، رهبر مایکروسافت، به کارهای مربوط به بنیاد علمی و فرهنگی خودش می‌پردازد و گه گاهی هم فرصت می‌کند تا در قاب سلفی علاقمندان به سلفی بازی و توییتر، ظاهر شود.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها: امروز هم سرویس چهره‌های برترین‌ها، یکی از چهره‌های مشهور عالم سیاست و هنری را همچون روال گذشته، از قاب سلفی مرور می‌کند. بیل کلینتون، رییس جمهور سابق آمریکا، یکی از توییتر بازترین سیاستمداران آمریکایی هست که بعضاً، سلفی‌هایش را نیز در صفحه خود منتشر می‌کند. با ما همراه باشید در دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی.

 دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(سلفی بیل کلینتون با همسرش (هیلاری) و دخترش (چلسی))

اسامی برخی از سلبریتی های هنری، سیاسی و ورزشی امروز دنیا، همواره با یک نام مکمل همراه است که ذهنیت خاصی را برای مخاطبان ایجاد می‌کند. همان طور که دنیا، لیونل مسی را با بارسلونا، لئونارد دی کاپریو را با تایتانیک و اینترنت با Google می‌شناسد، بیل کلینتون هم، یادآور افتضاح جنسی دهه نود با کارآموز کاخ سفید، مونیکا لوینسکی (Monica Lewinsky) هست. جمهوری‌خواهان از طریق کنت استار دادستان ویژه، بیل کلینتون را تحت تعقیب قرار دادند.

وی در ابتدا منکر هرگونه رابطه نامشروع با لویینسکی شد اما در پی افشای مدارک غیر قابل انکار، سرانجام در مقابل دوربین‌های تلویزیون به گناه خود اعتراف و از مردم ایالات متحده آمریکا عذرخواهی کرد. بیل کلینتون سبب شد تا پس از یک سال رابطه با مونیکا و افشای آن در رسانه‌ها، این کارآموز اکنون به یک فعال اجتماعی و شخصیت معروف رسانه ای تبدیل شود که پیش تر در سرویس چهره‌های برترین‌ها، درباره ایشان صحبت کردیم. اگر می‌خواهید درباره روزگار امروز مونیکا، اطلاعاتی کسب کنید، مستقیم به twitter.com/MonicaLewinsky مراجعه کنید.

 دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(بیل کلینتون و مونیکا لوینسکی- 1994)

بیل کلینتون پس از ترک کاخ سفید در سال 2001 میلادی، فعالیت‌های اجتماعی و تبلیغاتی را بر خلاف روسای جمهور اسبق آمریکا در دستور کار قرار داد و بنیاد بیل کلینتون را راه اندازی کرد. وی نهاد ویلیام کلینتون را تأسیس کرد تا تبلیغ و پرداختن به مسائل جهانی از جمله رفتار و جلوگیری از بیماری ایدز و گرم شدن زمین را دنبال کند. در سال ۲۰۰۴، وی زندگی‌نامهٔ خود را با نام «زندگی من» را منتشر کرد. همسر وی هیلاری روده‌ام کلینتون (Hillary Clinton) در سال ۲۰۰۰ به عنوان سناتور ایالت نیویورک انتخاب شد. کلینتون پایه‌گذار بنیاد کلینتون است و ریاست آن را بر عهده دارد و تلاش دارد تا از طریق امکانات این بنیاد، همسرش را به ریاست جمهوری آمری��ا در سال 2016 برساند.

استفاده از هشتگ #hillaryclinton، برای پیش برد برنامه‌های اطلاع رسانی همسر ایشان، امروزه در شبکه‌های اجتماعی باب شده است. بنیاد بیل کلینتون که در سال 2005 میلادی راه اندازی شد، در اینستاگرام به آدرس instagram.com/clintongloba در دسترس می‌باشد.

 دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(تصویر صفحه بنیاد بیل کلینتون در اینستاگرام)

شماری از سلفی آقای کلینتون را در ادامه مشاهده می‌کنیم.

دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(سلفی خندان بیل کلینتون با رزاری نوی)

 دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(سلفی بیل کلینتون با بیل گیتس در کنفرانس نیویورک)

 دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(سلفی بیل کلینتون با دانشجویان آمریکایی)

 دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(سلفی بیل کلینتون در یک کمپین تبلیغاتی Mark Pryor – 2014)
 
دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(سلفی بیل کلینتون با الن د جنرس – مجری مشهور آمریکایی)

ویدئو زیر، نگاهی دارد به حضور آقای کلینتون در برنامه تاک شو آلن د جنرس در 3 دقیقه
http://www.youtube.com/watch?v=v9n1uN7GEFs

 دیدار با آقای کلینتون در قاب سلفی
(سلفی بیل کلینتون و دو هنرپیشه آمریکایی)

سلبریتی های دنیای ورزش، هنر و سیاست را، هر روز از قاب سلفی‌ها در سرویس چهره‌های برترین‌ها دنبال کنید.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه