مروری بر بیوگرافی نامراتا شیرودکار

مجموعه : بیوگرافی بازیگران خارجی

مروری بر بیوگرافی نامراتا شیرودکار

مروری بر بیوگرافی نامراتا شیرودکار

نام : نامراتا شیرود کار
نام مستعار: چینو

تاریخ تولد : بیست و دوم ژانویه سال ۱۹۷۲
محل تولد : بمبئی هندوستان
قد: 5 فوت و 7 اینچ (170 سانت)
نام پدر :
نام مادر :

نام برادران : —–
نام خواهران : —–
وضعیت تاهل : متاهل

نام همسر : ماهش بابو
نام فرزندان : —–
نام اولین فیلم :
نسبت هنری :

خواهر بزرگ او شلیپا شیرودکار پیش از او وارد سینما شده بود و فعالیت محدودی داشت اما بعد از ازدواجش از سینما فاصله گرفت . همسر او ماهش بابو یکی از بازیگران سینمای تامیل است .

زندگی نامه :

نامراتا در 22 ژانویه سال 1972 در مومبای به دنیا آمد.در ابتدای جوانی به کار مدل روی آورد و در سال 1993 به عنوان میس ایندیا و میس آسیا-پاسیفیک انتخاب شد.نامراتا در همان سال در مسابقات میس یونیورس نیز شرکت نمود و مقام چهارم این مسابقات را به دست آورد. در زمان مدل بودنش یکی از 5 مدل برتر به حساب میامد.

میگن نامراتا به خاطر قیافه خیلی فتوژنیکی که داشته خیلی مورد علاقه عکاسها بوده و همچنین مورد علاقه طراحان لباس.اما تا اونجایی که ما توی اینترنت گشتیم نتونستیم که چندان عکسی نسبت به سایر هنرپیشه ها ازش پیدا کنیم.همون مواقع خواهر نامراتا،یعنی شیلپا شیرودکار یکی از هنرپیشه های مطرح بالیوود بود و نامراتا هم تصمیم گرفت که راه خواهرش را دنبال کنه.

در سال 1998 با فیلم نه چندان مهم هیرو هندوستانی مقابل ارشاد وارسی شروع کردمیگن نامراتا به خاطر قیافه خیلی فتوژنیکی که داشته خیلی مورد علاقه عکاسها بوده و همچنین مورد علاقه طراحان لباس.اما تا اونجایی که ما توی اینترنت گشتیم نتونستیم که چندان عکسی نسبت به سایر هنرپیشه ها ازش پیدا کنیم.

همون مواقع خواهر نامراتا،یعنی شیلپا شیرودکار یکی از هنرپیشه های مطرح بالیوود بود و نامراتا هم تصمیم گرفت که راه خواهرش را دنبال کنه.او کارش را در سال 1998 با فیلم نه چندان مهم هیرو هندوستانی مقابل ارشاد وارسی شروع کرد البته قبل از این فیلم در فیلمی به نام جب پیار کیسیسه هوتا هه به عنوان هنرپیشه افتخاری ظاهر شده بود.

نامراتا در سال ۱۹۹۳ در مسابقات دختر شایسته هندوستان شرکت کرد و لقب ملکه زیبایی هندوستان را به دست آورد . خواهر بزرگ او شلیپا شیرودکار پیش از او وارد سینما شده بود و فعالیت محدودی داشت اما بعد از ازدواجش از سینما فاصله گرفت .اما نامراتا بعد از ورود به سینما حضور فعالانه تری داشت او در سال ۲۰۰۴ در فیلم بین المللی عروس و تعجب در کنار آیشواریا رای و مارتین هندرسون حضور یافت و در اوایل سال ۲۰۰۵ با ماهش بابو یکی از بازیگران سینمای تامیل ازدواج کرد

در سال 1999 بعد از بازی در فیلم وستاو در مقابل سانجای دات در نقش سونیا به محبوبیت دست یافت.آخرین فیلم نامراتا، روک سکو تو روک لو میباشد.نامراتا در 10 فوریه 2005 با ماهش بابو هنرپیشه جنوبی ازدواج کرد.قبلا مطالبی مبنی بر رابطه بین ایندو بر سر زبانها افتاده بود.
مادهوری دیکشیت و مادهو ساپره از دوستان بسیار نزدیک و صمیمی نامراتا میباشند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه